Dublini sadam

Dublini sadam on Stena Line’i Superferry praamide jaoks ehitatud sihtotstarbeline rajatis. Stena Line’i Dublini parvlaevaterminal asub Dublini kesklinnast 6 km idas. Kõigil sadamasse viivatel põhimaanteedel on suured sildid selgete juhistega.

Tickets & reservations

Image
Title
Piletid ja broneeringud

Toilets

Image
Title
Tualetid

Baby changing facilities

Image
Title
Beebide mähkimistoad

Passenger Lounge

Image
Title
Reisijate salong

Vending machines

Image
Title
Müügiautomaadid

Wi-Fi

Image
Title
Tasuta Wi-Fi

Disability assistance

Image
Title
Abi puuetega inimestele

Short term car park (payable)

Image
Title
Lühiajaline parkimine (tasuline)

Long term car park (payable)

Image
Title
Pikaajaline parkimine (tasuline)

Drop off area

Image
Title
Reisijate mahapaneku ala

Disabled toilets

Image
Title
Tualetid puuetega inimestele

Asukoht

GPS: 53.349866, -6.196624

 

Stena Line’i Dublini parvlaevaterminal asub Dublini kesklinnast 6 km idas. Kõigil sadamasse viivatel põhimaanteedel on suured sildid selgete juhistega.

 

Sadamas on 30 parkimiskohta.

• Lühiajalise parkimise tasu: 2,00 € tunnis (miinimumtasu 1,00 €)

• Päevane parkimistasu: 9,00 € 24 tunni kohta (või osalise päeva eest)

• Pikaajalise parkimise hind: 50,00 eurot 7 päeva kohta

 

Lühiajaline parkimine on võimalik väljaspool terminalihoonet. Pileteid saab osta parkimisautomaadist, mis aktsepteerib nii krediit- ja deebetkaarte kui ka münte, kuid ei aktsepteeri paberraha. Veenduge, et teie pilet katab kavandatud peatumise aja. Oluline on asetada kehtiv parkimispilet armatuurlauale kogu peatumise ajaks ja tegemata jätmine võib põhjustada sõiduki ratta lukustamise. Ratta lukustamise ja vabastamise trahv on 80,00 €. Pange tähele, et masin võtab vastu ainult euromünte. Kaotatud piletite eest võetakse iganädalast täishinda.

 

M50 teemaks

M50 on tõkkepuuta tasuline tee. See tähendab, et kaamerad, mis asuvad 6. ja 7. ristmiku vahel M50-l, skaneerivad teie numbrimärgi ja võtavad teemaksu sõiduki omanikult.

M50 sõidu eest maksmine on lihtne  – laadige Androidi või Apple’i seadmesse alla M50 Quick Pay rakendus või minge saidile eFlow.ie ja makske veebis.

Juhi kohustus on tasuda M50 teemaksud enne kella 20.00 järgmisel päeval pärast sõitu. Tähtajaks tasumata jätmise korral määratakse trahv, mille tasub sõiduki omanik.

Dublini sadamaga otsene rongiühendus puudub.

 

Luas Red Line’i trammipeatus asub The Pointis Dublini sadama sissepääsu vastas, kuid see on Stena Line’i parvlaevaterminalist 40-minutilise (3,2 km) jalutuskäigu kaugusel. Saadaval on taksod.

Reisimine Dublinist Holyheadi

 

Jalgsi reisijad, kes lähevad 08.15, 14.45 ja 20.30 väljumistele Dublinist, saavad kasutada bussiteenust, mis viib Dublini kesklinnast Stena Line’i parvlaevaterminali. Buss väljub Westmoreland Streetilt Dublini kesklinnas kell 07.00, 14.00 ja 19.00.

Pange tähele: Dublinist kell 02.15 väljuvatele reisijatele bussiteenust ei pakuta.

 

Reisimine Holyheadist Dublinisse

 

Kui jõuate Stena Line’i 2. terminalihoone juurde Dublinis 02.15, 09.00 või 14.45 väljumistega Holyheadist, on olemas bussiteenus, mis viib teid Dublini kesklinna, peatudes Connolly DARTi raudteejaamas ja Westmoreland Streetil.

Pange tähele: Holyheadist kell 20.30 väljuvatele reisijatele bussiteenust ei pakuta.

 

Hinnatüübid

Täiskasvanu üheotsapilet: 3,50 €

Täiskasvanu edasi-tagasi pilet: 6,00 €

Lapse üheotsapilet: 2,00 €

Lapse edasi-tagasi pilet: 3,00 €

 

Maksta saab sularahas (ainult eurodes) või Dublin Leapi kaardiga. Krediit- ja deebetkaarte ei aktsepteerita.

 

Reisijatele, kes reisivad Stena Line’i Dublini parvlaevaterminalist Dublini kesklinna, on veel üks peatus Heustoni raudteejaamas. Sinna sõitmine maksab täiskasvanule 4,50 € (üks ots) ja lapsele 3,00 € (üks ots).

Dublinis on arvukalt taksopeatusi, üks neist ka Stena Line’i parvlaevaterminalis. Teise võimalusena on saadaval internetipõhised teenused nagu Uber, Free Now ja Bolt, ning mitmed telefonitsi tellitavad teenused nagu Dublin Dial a Cab (+353 1 80 80 800) või NCR (+353 1 67 72 222).

Klienditeenindus

Kas teil on küsimusi või vajate abi seoses broneeringuga? Vastused kõige levinumatele küsimustele leiate KKK-st.

Võtke ühendust klienditoega