Palun pange tähele!

Mida peate teadma enne minekut – kõik viimatised reisinõuanded ja riiki sisenemisel reisijale kehtivad piirangud.

Millal enne väljumist pean end laevale registreerima?

Reisile registreerimise ajad erinevad sõltuvalt sellest, millise praamiga ja millisest sadamast te reisi alustate ning vastava info leiate oma e-pileti broneerimise kinnitusest. 

 

Sõidukiga reisile registreerimine:

Sõidukiga reisijad peaksid järgima sõidukite registreerimiskioskite silte. Esitage oma e-pilet ja muud vajalikud dokumendid meie registreerimispersonalile, kes teid hea meelega laevareisile registreerivad. Kui see on tehtud, suunavad nad teid edasi õigele autorajale, et pardale minekuks valmistuda. 

 

Ilma sõidukita reisile registreerimine: 

Jalgsi reisijad võivad reisile registreeruda reisiterminalis ühes meie teenindusletis või, kui see on saadaval, mõnes meie iseteeninduspunktis. Kui registreerite end reisile iseteeninduses, skannige oma e-pileti vöötkood ja seejärel prinditakse teie jaoks välja pardakaart. Kui vajate mis tahes ajal abi, on töötaja hea meelega valmis teid aitama. 

Palun pidage meeles, et kui te ei saabu reisile registreerimisele õigeaegselt, võib see kaasa tuua teie broneeringu tühistamise ja raha tagasi ei maksta.

Reisijatel palutakse enne sadamasse saabumist veenduda, et neil on olemas vajalikud reisi- ja isikut tõendavad dokumendid (nt passid ja viisad). Stena Line ei ole vastutav juhul, kui reisijal ei õnnestu hankida vajalikke lubasid piiriülesteks reisideks.   

 

Rail & Sailiga reisijad:

Kui olete broneerinud Rail & Saili pileti, siis arvestage, et mõne Rail & Saili teenuse puhul võib rong saabuda pärast viimast reisile registreerumise aega. Reisijad võivad olla kindlad, et nad lubatakse pardale. Kui rong peaks hilinema, võib praami kapten oma äranägemisel need jalgsi reisijad ära oodata.

 

Järgmistel marsruutidel lõpeb reisile registreerumine 30 minutit enne väljumisaega:

Kiel – Göteborg

Frederikshavn – Göteborg

Grenaa – Halmstad

Fishguard – Rosslare

Holyhead – Dublin

Cairnryan – Belfast 

 

Järgmistel marsruutidel lõpeb reisile registreerumine 45 minutit enne väljumisaega:

Hook of Holland – Harwich

Rosslare – Cherbourg

 

Järgmistel marsruutidel lõpeb reisile registreerumine 60 minutit enne väljumisaega: 

Liverpool – Belfast

Gdynia – Karlskrona

Rostock – Trelleborg 

 

Järgmistel marsruutidel lõpeb reisile registreerumine hiljemalt90 minutitenne väljumisaega:

Travemünde - Liepāja

Ventspils – Nynäshamn 

 

Cherbourg'i sadam

Reisile registreerumine lõpeb 45 minutit enne väljumisaega. 

 

Göteborgi (Taani) ja Frederikshavni sadamad

Reisile registreerumine algab sõidukiga reisijale 60 minutit enne väljumist ja jalgsi reisijatele 45 minutit enne väljumist. Registreerumine lõpeb 30 minutit enne väljumist. 

 

Göteborgi sadam (Kieli)

Reisile registreerumine algab 17.00 (esmaspäevast reedeni) ja 16.00 (laupäeval ja pühapäeval) ning lõpeb jalgsi reisijatele 30 minutit enne väljumist ja sõidukiga reisijatele 60 minutit enne väljumist. 

 

Kieli sadam

Reisile registreerumine algab 16.00 (esmaspäevast reedeni) ja 15.00 (laupäeval ja pühapäeval) ning lõpeb jalgsi reisijatele 30 minutit enne väljumist ja sõidukiga reisijatele 60 minutit enne väljumist. 

 

Halmstadi ja Grenaa sadamad

Jalgsi reisijatele, kes alustavad reisi Halmstadi sadamast: reisile registreerumine algab 75 minutit enne väljumist ja lõpeb 60 minutit enne väljumist Halmstad Centralstationis (NB: mitte Rejsecentrumis) ja Stena Line'i buss väljub seejärel Centralstationist pardale minekuks. Kui buss on jaamast väljunud, ei saa see enam tee pealt reisijaid peale võtta. 

Reisijad, kes alustavad reisi Grenaa sadamast: reisile registreerumine algab 45 minutit enne väljumist ja lõpeb 30 minutit enne väljumist

Sõidukid, mis alustavad reisi Halmstadi või Grenaa sadamast: reisile registreerumine algab 60 minutit enne väljumist ja lõpeb 30 minutit enne väljumist.  

 

Trelleborgi ja Rostocki sadamad

Reisile registreerumine lõpeb 60 minutit enne väljumisaega.

 

Karlskrona ja Gdynia sadamad

Reisile registreerumine lõpeb 60 minutit enne väljumisaega. Rohkem kui 20 inimest koosnevad grupid peavad reisile registreeruma vähemalt 90 minutit enne väljumist. 

Reisijad on kohustatud enne sadamasse jõudmist tutvuma passi- ja viisaeeskirjadega  Stena Line ei ole vastutav, kui reisijal ei õnnestu hankida luba piiri ületamiseks. Lisateavet leiate aadressil www.msz.gov.pl 

 

Travemünde, Liepāja, Nynäshamni ja Ventspilsi sadamad

Reisile registreerumine lõpeb 90 minutit enne väljumisaega.

Contact frequently asked question icon

Seotud küsimused