Kuidas jalakäijad parvlaevale pääsevad?

Olenevalt sellest, millisest sadamast reisi alustate, pääsevad jalgsi reisijad parvlaevale kas bussiga või mööda jalgteed.

 

Holyheadi, Dublini, Liverpooli,  Belfasti (VT2 Liverpooli) ja Cherbourg'i sadamate kaudu:

jalgsi reisijad viiakse reisiterminalist bussiga parvlaeva peale.

 

Cairnryani, Belfasti (VT4 Cairnryani), Rosslare'i ja Fishguardi sadamate kaudu:

jalgsi reisijad peavad reisiterminalist praamile minema jalgtee kaudu. Kõndima peab vähemalt 200 m ja see ei pruugi olla mõnele reisijale jõukohane. Palun teavitage meie personali reisile registreerimisel, et vajate abi, ja korraldame selle teie jaoks ära. On oluline alustada reisile registreerumist vähemalt 30 minutit enne väljumist, et saaksime vajalikud ettevalmistused teha. Belfasti (VT4) ja Cairnryani sadamates on saadaval buss, mis viib teid reisiterminalist otse parvlaevale. Rosslare’i ja Fishguardi sadamates abistatakse muul viisil.

 

Harwichi sadama kaudu:

jalgsi reisijad peavad reisiterminalist parvlaevale minema kaetud kõnnitee kaudu. Kõndida tuleb vähemalt 300 m ja see ei pruugi mõnele külastajale sobida. Kui ütlete laevale registreerides meie personalile, et vajate abi, saame tagada vajaliku abi korraldamise teie jaoks.

 

Hoek van Hollandi sadama kaudu:

jalgsi reisijad peavad reisiterminalist parvlaevale minema kaetud kõnnitee kaudu. Kõnnitee pikkus on vähemalt 700 m koos lintteedega ja see ei pruugi mõnele külastajale sobida. Kui ütlete laevale registreerides meie personalile, et vajate abi, saame tagada vajaliku abi korraldamise teie jaoks.
 

Contact frequently asked question icon

Seotud küsimused